MAKARON Z MĄKI Z ORZECHÓW MACADAMIA

Makaron nowej generacji

10 POWODÓW

DLACZEGO NASZ MAKARON JEST ZDROWSZĄ OPCJĄ!

Bezglutenowy, niezmodyfikowany genetycznie, delikatny, wyjątkowy i ekskluzywny makaron o jedwabistej teksturze i lekko słodkich nutach smakowych. Nasz makaron posiada największą zawartość mąki z orzechów macadamia na świecie (40% mąki z orzechów macadamia), dzięki czemu jest on bardziej odżywczy oraz pozwala poczuć prawdziwy smak orzecha macdamia. Jest energetyczną i Odżywczą BOMBĄ dla Twojego organizmu! Jest to codzienny produkt zapewniający energię, rześkość i uczucie sytości przez cały dzień. W 100% Ekologicznystosujemy liofilizowane dodatki (borówka, szpinak, burak) zachowując w ten sposób ich składniki odżywcze i mineralnewitaminy nierozpuszczalne w wodzie. Makaron nie zawiera barwników, zatem kolor makaronu zostaje pozyskany tylko dzięki jego naturalnym składnikom. Oferujemy dwa rodzaje makaronu: jajeczny i bez jaj. Makaron BEZ JAJ nadaje się dla WEGAN I WEGETARIAN.

MAKARON Z MĄKI Z ORZECHÓW MACADAMIA

JAJECZNY i BEZ JAJ
NATURALNY

MAKARON Z MĄKI Z ORZECHÓW MACADAMIA

JAJECZNY i BEZ JAJ
SZPINAKOWY

MAKARON Z MĄKI Z ORZECHÓW MACADAMIA

JAJECZNY i BEZ JAJ
BURACZANY

MAKARON Z MĄKI Z ORZECHÓW MACADAMIA

JAJECZNY i BEZ JAJ
BORÓWKOWY

MAKARON Z MĄKI Z ORZECHÓW MACADAMIA (naturalny)

Bezglutenowy makaron z mąki z orzechów macadamia – to idealny neutralny makaron, polany ulubionym sosem z wierzchu. Delikatny makaron o jedwabistej teksturze i lekko słodkich nutach smakowych. Orzechy macadamia są bogate w składniki odżywcze i korzystne związki pochodzenia roślinnego. Poprawiają trawienie, zapobiegają chorobom serca i nadwadze, obniżają ciśnienie krwi. Orzechy macadamia są wysokokaloryczne, bogate w zdrowe tłuszcze, witaminy, minerały i błonnik. Wytwarzamy makaron jajeczny i bez jaj. Jaja są doskonałym źródłem białka, pobudzającym do wzmocnienia i regeneracji tkanek, w tym mięśni. Jaja zawierają witaminy i składniki mineralne, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego.

Ma przyjemny żółty odcień.

MAKARON Z MĄKI Z ORZECHÓW MACADAMIA (szpinakowy

Bezglutenowy makaron z mąki z orzechów macadamia – to idealny neutralny makaron, polany ulubionym sosem z wierzchu. Delikatny makaron o jedwabistej teksturze i lekko słodkich nutach smakowych. Szpinak nadaje makaronowi niepowtarzalny smak. Jest bogaty w mnóstwo niskokalorycznych składników odżywczych. Jest istotny dla utrzymania zdrowia skóry, włosów i kości. Dostarcza również białka, żelaza, witamin i minerałów. Wytwarzamy makaron jajeczny i bez jaj. Jaja są doskonałym źródłem białka, pobudzającym do wzmocnienia i regeneracji tkanek, w tym mięśni. Jaja zawierają witaminy i składniki mineralne, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego.

Ma przyjemny zielony odcień.

MAKARON Z MĄKI Z ORZECHÓW MACADAMIA (buraczany)

Bezglutenowy makaron z mąki z orzechów macadamia – to idealny neutralny makaron, polany ulubionym sosem z wierzchu. Delikatny makaron o jedwabistej teksturze i lekko słodkich nutach smakowych. Burak nadaje makaronowi niepowtarzalny smak. Ma wiele korzystnych dla zdrowia właściwości: obniża ciśnienie krwi, poprawia trawienie oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia cukrzycy. Wytwarzamy makaron jajeczny i bez jaj. Jaja są doskonałym źródłem białka, pobudzającym do wzmocnienia i regeneracji tkanek, w tym mięśni. Jaja zawierają witaminy i składniki mineralne, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego.

Ma przyjemny bordowy odcień.

MAKARON Z MĄKI Z ORZECHÓW MACADAMIA (borówkowy)

Bezglutenowy makaron z mąki z orzechów macadamia – to idealny neutralny makaron, polany ulubionym sosem z wierzchu. Delikatny makaron o jedwabistej teksturze i lekko słodkich nutach smakowych. Borówka nadaje makaronowi niepowtarzalny smak. Jest jagodą najbardziej bogatą w witaminy. Chroni organizm przed wolnymi rodnikami, które są niestabilnymi cząsteczkami, uszkadzającymi strukturę komórek i powodującymi starzenie się, choroby nowotworowe i inne. Uważa się, że borówki mają najwyższą zawartość przeciwutleniaczy w stosunku do WSZYSTKICH najczęściej spożywanych owoców i warzyw. Wytwarzamy makaron jajeczny i bez jaj. Jaja są doskonałym źródłem białka, pobudzającym do wzmocnienia i regeneracji tkanek, w tym mięśni. Jaja zawierają witaminy i składniki mineralne, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego.
Ma przyjemny fioletowy odcień.