Nasza historia

Jesteśmy rolnikami z wieloletnią historią udanych zbiorów orzechów macadamia na swoich plantacjach. Ponadto zrzeszamy 53 lokalnych rolników z całej Afryki. Samodzielnie zbieramy, suszymy, łuskamy i sortujemy. Posiadamy również własne zakłady produkcyjne w Europie, w których wytwarzamy szeroką gamę produktów najwyższej jakości o wspaniałym smaku. Zarządzamy całym łańcuchem produkcyjnym, począwszy od selekcji i terminowej produkcji, aż po różne produkty końcowe, dlatego odpowiadamy za nasze produkty i możemy zagwarantować ich jakość.

Nasza firma:

Działalność naszej firmy już od wielu lat skupia się w szczególności na orzechach macadamia i ich produktach, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować najlepszy stosunek ceny do jakości i ilości oraz jeden z największych na świecie asortymentów orzechów macadamia! Posiadamy własne plantacje drzew orzechów macadamia i cenne produkty.

Nasza firma regularnie inwestuje w nowoczesny park maszynowy, aby osiągnąć najwyższy poziom jakości, a także zoptymalizować moce produkcyjne. Bardzo istotna jest dla nas świadomość, że oferujemy najlepszy stosunek jakości do ceny.

Jeśli masz duży magazyn i sklepy dystrybucyjne, jesteś właścicielem małej, prywatnej restauracji, albo posiadasz supermarket lub sklep internetowy ze zdrową żywnością, jesteś mile widziany w naszej firmie, która pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Nasza firma jest: zrównoważona
Opakowanie: Recyclable
Produkty: Pure Organic, Gluten-Free, 100% Natural and there is many products for VEGANS!
Produkty z orzechów macadamia są ogólnie: Bezglutenowe, bardzo zdrowe, odżywczei istotne dla każdego, aby żyć pełnią życia

Jesteśmy głęboko przekonani, że działamy na Twoją korzyść

To była długa i trudna droga do momentu osiągnięcia etapu, na którym jesteśmy dzisiaj. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych długotrwałych relacji z klientami i rosnącej liczby klientów.

Bardzo zależy nam na stabilności i trwałości naszej działalności oraz długoterminowych relacjach z naszymi klientami. Jesteśmy w stanie wyprodukować i dostarczyć orzechy surowe lub wytworzyć produkty orzechowe na Twoje życzenie sprostując Twoim oczekiwaniom.

Pracujemy na całym świecie. Współpracując z naszymi oddziałami jesteśmy w stanie zapewnić Ci szybką i wysokiej jakości obsługę, gdziekolwiek potrzebujesz.

Dokonaj zakupu dowolnej ilości na dzień, tydzień lub miesiąc, a my dostarczymy ją nawet do Twoich drzwi.

Po uzgodnieniu, czego potrzebujesz, będziemy przechowywać produkty w naszym magazynie.