ORZECHY MACADAMIA PRAŻONE

Poczuj królewski smak!

Na każdy gust i dla każdego domu! Prażone orzechy macadamia poprawiają samopoczucie, zdrowie i zapobiegają występowaniu chorób! Doskonałe na każdy harmonogram dnia i na każdą okazję. Używamy wyłącznie orzechów macadamia najwyższej jakości z ostatniego zbioru. Nie zawierają produktów pochodzenia zwierzęcego ani produktów ubocznych. Stosujemy technologię prażenia na sucho. Oznacza to, że nie używamy oleju do prażenia. Ponadto prażymy w niskiej temperaturze przez krótki czas redukując w ten sposób podatność tłuszczów nienasyconych na utlenianie i zachowując korzystne dla zdrowia tłuszcze, składniki mineralne i witaminy zawarte w orzechach macadamia oraz zapobiegając tworzeniu się akryloamidu.

ORZECHY MACADAMIA PRAŻONE (naturalne, niesolone)

Wyjątkowo chrupiące niesolone, prażone orzechy macadamia o delikatnym smaku, które prażymy do perfekcji! Spożywanie zaledwie kilku orzechów macadamia dziennie dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych składników. Niezwykle pożywne i zdrowe, nadają się jako przekąska w podróży, pracy lub pośpiechu. Wybór dużo zdrowszych przekąsek!

ORZECHY MACADAMIA PRAŻONE (solone)

Solone i prażone orzechy macadamia z solą himalajską. Pożywne, niezwykle zdrowe i bogate w pożyteczne składniki odżywcze: minerały, witaminy i białko. Sól himalajska jest bogata nie tylko w sód, ale także w inne składniki mineralne takie jak magnez, żelazo i wapń. Korzystne dla każdego! Miej orzechy macadamia zawsze przy sobie. Sięgnij po zdrowszą przekąskę!

ORZECHY MACADAMIA PRAŻONE (z chili)

Dla tych, którzy chcą na ostro – nowe odkrycie smaków! Prażone orzechy macadamia z ostrą papryczką chili dla miłośników mocnego smaku – duża moc orzechów. Są bogate w składniki mineralne i witaminy. Regularne spożywanie zaledwie kilku orzechów macadamia dziennie znacznie obniża poziom cholesterolu we krwi i zapobiega chorobom serca! Pyszne, pożywne i co najważniejsze – zdrowe! Sięgnij po zdrowszą przekąskę na wieczór.

ORZECHY MACADAMIA PRAŻONE (karmelizowane)

Delikatnie karmelowe prażone orzechy macadamia! Dla tych, którzy chcą na słodko, ale nie chcą mieć poczucia winy! Karmelizowane w cukrze (w niskiej temperaturze). Bez konserwantów i GMO. Karmelizowane orzechy macadamia są idealne na wieczorny film lub wesołą rozmowę. Podaruj sobie wyjątkową, dużo zdrowszą przekąskę, która nie tylko sprawi, że będziesz się uśmiechać, ale i poczujesz się dobrze!